INTENCJE MSZALNE 17.07 – 3.09

Poniedziałek 17.07
18.00- Greg.
19.00- +Płonka Gustawa – of. Rodzina Wiśniewskich z Ciechanek
Wtorek 18.07 Św. Szymona z Lipnicy pr
18.00- Greg.
Środa 19.07
7.00- Greg.
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 20.07 Bł. Czesława pr
7.00- Greg.
18.00- +Czesław Stefaniak – imieninowa
19.00- XXX dz. śm.+Gustawa Płonka
Piątek 21.07
7.00- Greg.
18.00- +Czupryn Helena 24r.śm.+Władysław Świstak
18.30- +Zofia Ślązak – of. córki Moniki z Rodziną
Sobota 22.07 Św. Marii Magdaleny
7.00- Greg.
18.00- 15r.śm.+Kazimierz Tokarzewski, Roman, Weronika, Józefa i Józef Białek
Niedziela 23.07 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA Poświęcenie pojazdów
8.00 – 4r.śm.+Grzegorz Sobolewski- prosząc o niebo dla jego duszy
10.30- 12 r. śm.+Helena Garbarczuk
12.00- 6r.śm.+Zygmunt Dziurka
Greg.

Poniedziałek 24.07 Św. Kingi dz
18.00- Greg.
Wtorek 25.07 Św. Jakuba Ap
18.00- Greg.
Środa 26.07 Świętych Rodziców NMP Joachima i Anny
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
18.45- Greg.
Czwartek 27.07
18.00- Greg.
Piątek 28.07
18.00- Greg.
Sobota 29.07 Św. Marty
18.00- Greg.
Niedziela 30.07 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Józef Skiba ++Skibów i Szafrańców
10.30- +Janina i Stefan Golcowie ++Rodziców
12.00- +Jerzy, Antonina, Jerzy, Jadwiga Łopatyńscy; Anna i Władysław Chmielowiec, Krystyna i Mirosław Finik i zm. z Rodzin
Greg. +Zygmunt Dyzma – of. syn Włodzimierz

Poniedziałek 31.08 Św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK
18.00- 18 r. ślubu Lilianny i Rafała Orzechowskich o bł. Boże…
18.30- Greg.
Wtorek 01.08
18.00- Greg.
Środa 02.08
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 03.08
18.00- XXX dz. śm.+Winiarczyk Janina
Piątek 04.08 Św. Jana Marii Vianneya pr
18.00- +Waldemar Niedziałek 9m
Sobota 05.08
7.30-
8.00- Modlitwa różańcowa
Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy swoje, bliskich, Ojczyzny i świata oraz w intencji nas tu obecnych – of. Justyny
18.00- Dziękczynna za 35 lat sakramentu małżeństwa z prośbą o dalszą opiekę nad całą Rodziną Ewy i Jerzego
Niedziela 06.08 Przemienienie Pańskie – święto
8.00 – 32r. śm.+Nowak Julian i Piotr zm. z r. Nowaków
10.30- 25 rocznica urodzin Magdaleny; +Anna i Edward Krępa
12.00- 45 r. ślubu Remigiusza i Elżbiety

Poniedziałek 07.08
18.00- +Anna Stasiek, Stefania Hunek, Marianna Poleszak, Agnieszka Firlej – of. Krystyna Hunek
Wtorek 08.08 Św. Dominika prb
18.00- XXX dz. śm.+Gorzel Marian Jan
Środa 09.08 Św. Teresy Benedykty od Krzyża dz m
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 10.08 Św. Wawrzyńca diak. m
18.00- .+Gorzel Marian Jan – of. Koleżanki i koledzy z pracy córki Doroty
Piątek 11.08 Św. Klary dz
18.00-
Sobota 12.08
18.00- 7r.śm.+Anna Jaworska zm. z r. Jaworskich
Niedziela 13.08 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – O łaskę nieba dla Henryka Bednarczyka r.śm. i Teodozji
10.30- 11r.śm.+Edward Głowniecki; 5r.śm.+Roman Głowniecki oraz Barbara, Ksawera, Władysław z Głownieckich
– +Łucka Stanisław, Władysław, Helena
12.00- Za Parafian
18.00- Nabożeństwo Fatimskie

Poniedziałek 14.08
18.00-
Wtorek 15.08 WNIEBOWZIĘCIE NMP urocz.
8.00- 24 urodziny Olgi jakóbczak o Boże łaski i bł. opiekę Matki Najświętszej, Aniołów i Świętych – of. Mamy
10.30- 9r. ślubu Katarzyny i Pawła Kasperków o bł. i opiekę Matki Bożej dla córki
12.00- 7r.śm.+Dziachan Leszek, Krysa Janina i Antoni
Kaplica +Jerzy, Stefania, Bolesław Mazurek
Środa 16.08 Św. Stefana Węgierskiego
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 17.08 Św. Jacka, prezbitera Nowenna
18.00- 1r.śm.+Adam Szponarowicz
Piątek 18.08
18.00-
Sobota 19.08
18.00-
Niedziela 20.08 XX NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Antonina, Stefan, Henryk ++Komorowskich, Tadeusz, Marek z r. Danielaków
10.30- +Janina Niedziałek 1r.śm., Stanisław, Władysław, Królik Henryk
12.00- 12r.śm. 17 + Marek mi Tadeusz Wolińscy
Kaplica 14r.śm.+Grażyna Mardoń 7r.śm.+Władysław Gronowicz

Poniedziałek 21.08
18.00-
Wtorek 22.08 NMP Królowej
18.00- +Zofia Ślązak 7m – of. córki Moniki z Rodziną
Środa 23.08 Św. Róży z Limy dz.
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 24.08 Bartłomieja Ap.
18.00- +Gorzel Marian Jan – of. Koleżanki i koledzy z pracy córki Doroty
Piątek 25.08 Św. Ludwika króla
18.00- Cmentarz – Msza św. za zmarłych w wigilię urocz. odpustowej
Sobota 26.08 NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ urocz. odpustowa
12.00- Suma odpustowa Za Parafian – dziękczynienie za plony
+Zenon Zdunek 33r.śm. ++Zdunków i Wachowiczów
18.00-
Niedziela 27.08 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Stanisława i Marian Kawerscy
10.30- 50 lecie urodzin Marty
12.00- +Jerzy, Antonina, Jerzy, Jadwiga Łopatyńscy; Anna i Władysław Chmielowiec, Krystyna i Mirosław Finik i zm. z Rodzin
18.00- Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała
Kaplica +Edward 6r.śm., Marek 5r.śm. -prosząc o dar nieba dla nich

Poniedziałek 28.08 Św.Augustyna b dK
18.00- 65 r. urodzin Elżbiety o dalszą opiekę i błogosł.
Wtorek 29.08 Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela
18.00-
Środa 30.08
18.00- Nabożeństwo do MBN Pomocy
Czwartek 31.08
18.00- Msza św. z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego
Piątek 01.09 Bł. Bronisławy dz.
18.00-
Sobota 02.09
7.30-
8.00- Modlitwa różańcowa
Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy swoje, bliskich, Ojczyzny i świata oraz w intencji nas tu obecnych – of. Helena
18.00-
Niedziela 03.09 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Sewruk Maria 20r.śm.i Władysław; Grzesiak:Anna, Marcin, Jan, Henryk, Stanisław; Wolińska: Zofia, Bolesław; Dudziak Krystyna – of. Rodzina
10.30- Dziękczynna o zdrowie i opiekę nad całą rodziną Golców
12.00 – Za Parafian
Kaplica +Edward – of. KŻR NMP Królowej Świata w Świdniku