Intencje mszalne 21-05 – 16-07

Niedziela 21.05
8.00 – 43 r. ślubu Bolibok Henryka i Henryk o bł. Boże
10.30 – r.śm.+Stanisław Flis, Stanisław i Agnieszka Flis
12.00- Dziękczynna w 23 urodziny Adriana z prośbą o dalsze bł. Boże
Kaplica O Boże bł. opiekę M. Bożej i dary Ducha Św. dla osób modlących się w KŻR p.w. MB Fatimskiej – of. zelatorka Monika Motyl
Poniedziałek 22.05
17.00-
18.00- 4r. urodzin Dominika o bł. Boże
+Zofia Ślązak – of. córki Moniki z Rodziną
Wtorek 23.05
18.00- Urodzinowa w int. Marii Szewczyk
18.00- r.śm.+Adolf Załoga zm. z r. Załogów
Środa 24.05 NMP Wspomożycielki Wiernych
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 25.05
18.00- +Rozalia, Janina, Stanisław, Józef, Genowefa Żak, Wojciech, Franciszka, Michał, Władysław, Agnieszka, Jan z r. Szewczyków
Piątek 26.05 Św. Filipa Nereusza p
18.00- +Wiesława Stefaniak – w dniu matki
Sobota 27.05 Św. Augustyna z Canterbury bp
18.00- 50 r. ślubu Katarzyny i Aleksandra dziękczynna…
Niedziela 28.05 IX NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Feliksa i Jan Kowalscy z r. Kowalskich
10.30- 1r.śm.+Kozioł Zygmunt – of. żona i dzieci
12.00- +Jerzy, Antonina, Jerzy, Jadwiga Łopatyńscy; Anna i Władysław Chmielowiec, Krystyna i Mirosław Finik i zm. z Rodzin
Kaplica +Aleksandra Szlęzak z r. Szlęzaków i Wolańskich
18.00- Las Krępiecki: Nabożeństwo majowe i Msza św. za pomordowanych
Niedziela 28.05 IX NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Feliksa i Jan Kowalscy z r. Kowalskich
10.30 – 1r.śm.+Kozioł Zygmunt – of. żona i dzieci
12.00- +Jerzy, Antonina, Jerzy, Jadwiga Łopatyńscy; Anna i Władysław Chmielowiec, Krystyna i Mirosław Finik i zm. z Rodzin
Kaplica +Aleksandra Szlęzak z r. Szlęzaków i Wolańskich
18.00- Las Krępiecki: Nabożeństwo majowe i Msza św. za pomordowanych
Poniedziałek 29.05 Św. Urszuli Ledóchowskiej dz
18.00- +Józef i Agnieszka Niećków, Krzysztof i Julia Drzał
Wtorek 30.05 Św. Jana Sarkandra pr
18.00- Aleksandra – 18 r. urodzin i w int. męża Grzegorza – urodzinowa
Środa 31.05 Nawiedzenia NMP
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 01.06 Św. Justyna m
18.00- 32r. śm.+Irena; Marian i Andrzej Kucia
Piątek 02.06
18.00- +Wiesław Kamiński z r. Kamińskich, Zofia, Alicja Wasil
Sobota 03.06
7.30-
8.00- Modlitwa różańcowa
Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy swoje, bliskich, Ojczyzny i świata oraz w intencji nas tu obecnych
18.00- +Ćwikła Wanda i Stefan
18.30- 60 r. ślubu Marianna i Edward Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze łaski, opiekę, zdrowie do MBN Pomocy
Niedziela 04.06 X NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – – 29r. śm.+Aleksander i Marianna Adamiec
– +Zieliński Artur 12r.śm. – of. żona Marianna
10.00- I Komunia Św.
12.00- I Komunia Św.
Kaplica 2r.śm.+Dariusz, Józefa i Michał Motylów

Niedziela 04.06 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO uroczystość
8.00 – – 29r. śm.+Aleksander i Marianna Adamiec
– +Zieliński Artur 12r.śm. – of. żona Marianna
10.00 – I Komunia Św.
12.00- I Komunia Św.
Kaplica 2r.śm.+Dariusz, Józefa i Michał Motylów
Poniedziałek 05.06 NMP Matki Kościoła święto
10.00- +Czesław Gumieniczek 7r.śm.
18.00- +Waldemar Niedziałek 7m
Wtorek 06.06
18.00-
18.30- 12r.śm.+Władysława Nosowska – of. córki
30r. ślubu Kazimiery i Janusza dziękczynno błagalna i o opiekę nad całą Rodziną
Środa 07.06 Św. Jadwigi Królowej
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 08.06 JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
18.00- W dniu urodzin o Boże bł. i opiekę M. Bożej dla Matyldy
Piątek 09.06 Św. Efrema
18.00- O nawrócenie grzeszników
Sobota 10.06 Bł. Bogumiła b
18.00- 20r.śm.+Katarzyna Krysa, Adam i Zygmunt Krysa Andrzej, Zofia, Adam Fijałkowscy i Jerzy Niezbecki
Niedziela 11.06 NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY urocz.
8.00 – 12 r.śm.+Władysława Potępska i Stanisław Potępski w 19r.śm.
10.30- +Edward Ryś 31r.śm. Krystyna i Stanisław Ryś, Jadwiga i Henryk Śliczniak; 5r.śm.+Stanisława Olech
12.00- Za Parafian
Kaplica +Zygmunt r.śm., Józefa, Józef, Sikora Katarzyna i Stanisław zm. z r. Gągołów
Niedziela 11.06 NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY urocz.
8.00 – 12 r.śm.+Władysława Potępska i Stanisław Potępski w 19r.śm.
10.30 – +Edward Ryś 31r.śm. Krystyna i Stanisław Ryś, Jadwiga i Henryk Śliczniak; 5r.śm.+Stanisława Olech
12.00- Za Parafian
Kaplica +Zygmunt r.śm., Józefa, Józef, Sikora Katarzyna i Stanisław zm. z r. Gągołów
Poniedziałek 12.06
18.00-
19.00- +Czesław Czajkowski i Andrzej – of. Iwona Deneka
3r.śm.+Stefan Biuczek
Wtorek 13.06 Św. Antoniego z Padwy pr dK
18.00- Nabożeństwo Fatimskie
Środa 14.06
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 15.06 NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
8.00- Za Parafian
2r.śm. +Wanda Ćwikła 18r. +Stefan
10.30- +Adam Leśniak r.śm.
12.00- ++Królików, Konstanty, Józef,Zofia, Burzak Irena, Stanisław, Jan Józefa, Jan, Kęciak Jadwiga 2r.śm. of. – Krystyna Królik
16.00- Ślubna
Piątek 16.06
16.00- Ślubna
18.00- 90 r. urodzin Heleny o bł. Boże i dalszą opiekę
Sobota 17.06 Św. Alberta Chmielowskiego z
18.00- +Marianna 30r.śm. imieninowa +Jan, Eleonora, Julian, Józef i r. Łozińskich
Niedziela 18.06 XI NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Witold Opaliński ++Opalińskich i Lembryków
10.30- 18r. urodzin Kamili o Boże bł. i opiekę MB
12.00- 35r. ślubu Zbigniew i Halina Kowalscy
Kaplica 10r.śm.+Jan Jabłoński i Katarzyna ++Jabłońskich i Kuranc
Niedziela 18.06 XI NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Witold Opaliński ++Opalińskich i Lembryków
10.30 – 18r. urodzin Kamili o Boże bł. i opiekę MB
12.00- 35r. ślubu Zbigniew i Halina Kowalscy
Kaplica 10r.śm.+Jan Jabłoński i Katarzyna ++Jabłońskich i Kuranc
Poniedziałek 19.06
18.00- O Boże bł. szczęśliwy pobyt i powrót z zagranicy
Wtorek 20.06
18.00-
Środa 21.06 Św. Alojzego Gonzagi, z
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 22.06
18.00- +Zofia Ślązak 5m – of. córki Moniki z Rodziną
Piątek 23.06 Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00- +Czesław Stefaniak – w dniu Ojca
Sobota 24.06 NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA urocz.
17.00- Ślubna
18.00- 10r.ślubu Agnieszki i Łukasza o bł. Boże dla całej rodziny i Bartka
19.00- Imieninowa+Danuta Guściora, Aleksander z Guściorów i Stefaniaków
Niedziela 25.06 XII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – r.śm. +Helena Dyzma, Antoni Dyzma
10.30- 10 r. ślubu Barbary i Roberta Dziękczynna o zdrowie i Boże bł. i opiekę M. Bożej
12.00- +Jerzy, Antonina, Jerzy, Jadwiga Łopatyńscy; Anna i Władysław Chmielowiec, Krystyna i Mirosław Finik i zm. z Rodzin
Kaplica +Pacek Zuzanna r.śm., Jan, Ludwik, Iwaniak Janina, Murawiecka Janina
Niedziela 25.06 XII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – r.śm. +Helena Dyzma, Antoni Dyzma
10.30 – 10 r. ślubu Barbary i Roberta Dziękczynna o zdrowie i Boże bł. i opiekę M. Bożej
12.00- +Jerzy, Antonina, Jerzy, Jadwiga Łopatyńscy; Anna i Władysław Chmielowiec, Krystyna i Mirosław Finik i zm. z Rodzin
Kaplica +Pacek Zuzanna r.śm., Jan, Ludwik, Iwaniak Janina, Murawiecka Janina
Poniedziałek 26.06
18.00- +Rodziców i dziadków i teściów – of. Hunek Marian
18.30- +Jan Sławek, Jan Hunek, Jan Firlej i Paweł Poleszak
Wtorek 27.06 Św. Cyryla Aleksandryjskiego
18.00- 10r.śm.+Władysław Niedziałek, Królik Henryk, Janina, Stanisław Niedziałkowie
Środa 28.06 Św. Ireneusza bp m
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
Czwartek 29.06 Świętych Apostołów Piotra i Pawła urocz.
18.00- O święte i liczne powołania do służby Bożej
Piątek 30.07
18.00- 18 r. urodzin Agaty dziękczynna z prośbą o Boże Bł. i opiekę Matki Najśw.
Sobota 01.07
7.30-
8.00- Modlitwa różańcowa
Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
18.00- +Józef i Michalina Gąska, Aleksander i Helena Gąska
Niedziela 02.07 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – r.śm.+Wincenty Bolibok i Władysława Bolibok ++ z Rodziny
10.30- Urodzinowa w int. Wojtka
12.00- 18r. urodzin Jakuba dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę M. Bożej
Kaplica +Janina Terlecka i Adolf i Tomasz
Niedziela 02.07 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – r.śm.+Wincenty Bolibok i Władysława Bolibok ++ z Rodziny
10.30 – Urodzinowa w int. Wojtka
12.00- 18r. urodzin Jakuba dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę M. Bożej
Kaplica +Janina Terlecka i Adolf i Tomasz
Poniedziałek 03.07
18.00- Dziękczynna w 14r. urodzin dla Juli z prośbą o dalsze bł. i opiekę NMP
Wtorek 04.07
18.00- +Waldemar Niedziałek 8m
Środa 05.07 Św. Jana z Dukli prb
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
Czwartek 06.07
18.00- O powołania misyjne
Piątek 07.07
18.00-
Sobota 08.07
18.00-
Niedziela 09.07 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Krystyna, Adam Królików ++Królików, Krępów i Olejników
10.30- Dziękczynno-błagalna w 3 r. ślubu Marzeny i Piotra
12.00- Za Parafian Chrzcielna
Kaplica +Zofia, Lucyna Ślązak – of. KŻR Wawszczak Zofii

Niedziela 09.07 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Krystyna, Adam Królików ++Królików, Krępów i Olejników
10.30 – Dziękczynno-błagalna w 3 r. ślubu Marzeny i Piotra
12.00- Za Parafian Chrzcielna
Kaplica +Zofia, Lucyna Ślązak – of. KŻR Wawszczak Zofii
Poniedziałek 10.07
18.00-
Wtorek 11.07 ŚW. BENEDYKTA op
18.00-
Środa 12.07 Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu b m
18.00-
Czwartek 13.07 Św. pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta
18.00- Nabożeństwo Fatimskie
Piątek 14.07
18.00-
Sobota 15.07 Św. Bonawentury bp dK
18.00-
Niedziela 16.07 XV NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – +Janina i Witold Wiechnik
10.30- 8r.śm.+Stefania Staszczak, Stanisław z r. Staszczaków
12.00- +Katarzyna, Michał, Waldemar Czupryn; Witold Wardziński, Michalina, Józef, Michał Wardziński; Władysław Ładziński, Maria, Adam Olszak
Kaplica 3r.śm.+Pawłowski Henryk zm. z r. Winiarczyków i Pawłowskich