Rekolekcje Wielkopostne Parafia Kazimierzówka 08–10 III 2015r.

Niedziela 08 marca
g. 8.00 – Msza św. z nauką
g. 10.30 – Msza św. i nauka – dzieci
g. 12.00 – Msza św. z nauką
Gorzkie Żale
g. 9.15 W Krępcu – Msza św. z nauką

Poniedziałek 9 marca

g. 9.00 Msza św. i nauka
g. 11.00 Msza św. i nauka dla dzieci
g. 16.00 Msza św. i nauka w Krępcu
g. 17.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
g. 18.00 Msza św. i nauka

Wtorek 10 marca Dzień spowiedzi Komunia Św. generalna
g. 9.00 Msza św. i nauka
g. 11.00 Msza św. i nauka dla dzieci
g. 16.00 Msza św. i nauka w Krępcu
g. 18.00 Msza św. i nauka

Rekolekcje prowadzi Ks. Infułat Jan Pęzioł z Wąwolnicy

Modlitwa do Chrystusa Ukrzyżowanego

Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu, upadam na kolana przed Twoim obliczem i z największą gorliwością ducha proszę Cię i błagam, abyś wszczepił w moje serce najżywsze uczucia wiary, nadziei i miłości oraz prawdziwą skruchę za moje grzechy i silną wolę poprawy.

Oto z sercem przepełnionym wielkim uczuciem i z boleścią oglądam w duchu Twoje pięć ran i myślą się w nich zatapiam, pamiętając o tym, dobry Jezu, co już prorok Dawid włożył w Twoje usta: „Przebodli ręce moje i nogi, policzyli wszystkie kości moje” (Ps 22, 17).

Intencje mszalne 15.02-01.03

Niedziela 15.02 VI NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 – 23 urodziny w int. Jagody
10.30 – 16r.śm. +Roman Garbarczuk
12.00- +Jarosław Dziak, Czesława, Czesław Gągoł
Kaplica r.śm.+Józef – of. Maria Szewczyk
Poniedziałek 16.02
17.00- r.śm.+Stanisław Kowalski z r. Kowalskich
Wtorek 17.02
17.00- r.śm.+Stefania Lubaś i Wacław, Anna Fornal
Środa 18.02 ŚRODA POPIELCOWA
10.00- 20r.śm.Eugenia; 35r.+Józef Winiarczykowie
17.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
12.00- Kaplica: + Gorzelów i Dębskich – of. Rodzina Gorzel
Czwartek 19.02
17.00- XXX dz. śm.+Witold Opaliński
Piątek 20.02
17.00- Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
r.śm.+Janina i Tadeusz Kowalscy
Sobota 21.02 KATEDRY ŚW. PIOTRA Ap
17.00- +Genowefa Stefaniak
20 r. ślubu Dorota i Piotr o bł. Boże dla jubilatów i rodziny ( 3 dzieci)
Niedziela 22.02 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8.00 – +Kazimiera Kasprzak
10.30- Z racji 7 urodzin Filipka o Boże bł., łaski, zdrowie – of. Dziadków
12.00- 4r.śm.+Zygmunt Zając
Kaplica +Władysław i Stanisława Dziachan

Poniedziałek 23.02
17.00- XXX dz. śm.+Marian Krzysztof Opaliński – of. uczestników pogrzebu
Wtorek 24.02
17.00- XXX dz. śm.+Stanisław Stachyra – of. uczestników pogrzebu
Środa 25.02
17.00-
18.00- Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
r.śm.+Zofia Gzik i Feliks z rodz. Korbusów, Gzików, Goralów i Paluchów
Czwartek 26.02
17.00- 5r.śm. +Adam
Piątek 27.02
17.00- Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
r.śm.+Jan i Stefania Pożakowie i Danuta Kobiałko
Sobota 28.03
17.00- 10r.śm.+Feliks Jaworski i zm. z r. Jaworskich
18.00- +Marcin Nowiński – of. Matki Chrzestnej
Niedziela 01.03 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8.00 – r.śm.+Janina i Jan Dębscy
10.30- 1r.śm.+Piotr Nowak
+Józef Skiba z racji urodzin; +Czesław Szafraniec w 36 r. śm.
12.00- 1r.śm.+Kazimiera Kozłowska, Zbigniew, Józefa, Czesław Kozłowscy
Kaplica 11m +Włodzimierz Gorzel